English     
Международное философско-космологическое общество Литература
Купить книги
Научная библиотека
Художественная библиотека
Издания МФКО
МФКО
О проекте
Фотоотчеты
Информация
Рассылка
Обратная связь

 

Конференции

Образовательный центр МФКО
Программа / Cтатьи

Философия образования
Программа / Cтатьи

Творчество о космосе
Программа / Cтатьи

Эволюция Мира
Программа / Cтатьи

Космические путешествия
Программа / Cтатьи


Вход для пользователей:

E-mail

Пароль


Регистрация
Забыли пароль?

Майстер-клас О.О. Базалука «Я і моя аудиторія»

<< К списку  |  Показать информацию:

Опубликовано: 26 Ноября 2013

Майстер-клас О.О. Базалука «Я і моя аудиторія»

20 листопада у приміщенні конференц-залу університету імені В. Сухомлинського відбувся майстер-клас доктора філософських наук, професора, заслуженого працівника освіти  України Базалука Олега Олександровича «Я і моя аудиторія». Організаторами заходу виступили бібліотека та Рада молодих учених університету. Захід пройшов в нетрадиційній формі, адже Олег Олександрович - особистість творча, тому донесення власного бачення комунікацій в середовищі відбувалось на основі власних спостережень кращих зразків європейського та світового практикуму. Мова йшла у першу чергу про те, як в сучасних умовах педагогічної діяльності варто себе презентувати аудиторії та у якій формі має бути поданий навчальний матеріал. Під час майстер-класу Олег Базалук для кращого розуміння слухацькою аудиторією головних аспектів зустрічі запросив із залу трьох осіб, яким було надано завдання презентувати якнайкраще звичайний телефон. Як показав експеримент Олега Олександровича, учасники приділили головну увагу не тій складовій об’єкту, на якій потрібно було закцентувати увагу. Учасники  презентували лише технічні характеристики телефону, тоді як Олег Базалук продемонстрував саму його цінність, те, чим він вартісний як предмет.

Наголос майстер-класу було зроблено на  харизмі особистості, адже саме вона є тим магнетичним інструментом людини, який притягує увагу слухацької аудиторії до виступаючого. З цього приводу є хороша народна мудрість: "Цінне не те що сказано, а як…". Всі інші вміння можна здобути в процесі діяльності і лише це дається людині від Бога.  Справжній педагог повинен мати харизму

Наприкінці зустрічі директором бібліотеки Ольгою Шкирою була представлена авторська колекція особистої бібліотеки Олега Базалука (334 примірники), передана в дар університетській книгозбірні, об’єднана тематикою філософії освіти, космології, психології, а також видання різних років, автором і упорядником яких є О. Базалук.

Як підсумок заходу, було проведене експрес-опитування. Більшість учасників майстер-класу відзначили доцільність проведення подібних заходів в подальшому. Одна із думок: «Такі зустрічі викликають бажання прийти додому і читати, читати, читати! Надзвичайно корисно і спонукає до активного мислення»… На питання «Ваші враження про Олега Базалука» молоді вчені відзначили неординарність, фахову майстерність, різнобічний розвиток особистості викладача.

Олександр Лада

 

Источник:"Бібліотека ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди»"

 


Конференции

    МФКО

    Информация

Философия образования

Космические путешествия

Эволюция Мира

Творчество о космосе
    О проекте

Издания МФКО

Фотоотчеты

Информация

Рассылка

Обратная связь
    Новости

Научная библиотека

Художественная библиотека


Copyright © 2003-2021 Международное философско-космологическое общество
Made by ASV